ZL Háje Tempo - Admira 2 : 2 ( 0 : 0 )

publikováno 01.03.2011 (aktualizováno 25.08.2011)

Soustředění v minulém týdnu jsme zakončili zápasem s Tempem. Náš tradiční a kvalitní soupeř má našlápnuto na tomto turnaji "na bednu" a taky to bylo na jeho hře znát.My o možnost vyhrát turnaj přišli nesmyslnou porážkou od Hájů. V utkání jsme podle mého názoru byli aktivnější, tlačili se víc dopředu se snahou rozehrávat od zadu. Rozehrávka naší obrany taky přinesla první gól v naší síti, kdy ne zcela ideální přihrávku Berta Beny špatně zpracoval a soupeř v samostatném nájezdu skóroval. Kdy jindy ale máme tento způsob hry zkoušet, než v zimní přípravě. Vikingové zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a po střele Tomáše a dorážce Maxe vyrovnali. Vítkova individuální akce, při níž obešel dva obránce přinesla naše vedení 2 : 1 a všichni jsme si mysleli, že zápas už zvládneme. Po faulu Bázy na konci utkání rozhodčí nařídil pokutový kop, který soupeř proměnil. Z mého pohledu penalta byla, byl jsem ale daleko. Někteří diváci tvrdili, že tam takový kontakt nebyl, tak nevím, ale je to jen příprava, výsledek není tak důležitý.

Po týdenní extrémní zátěži jsme hráli dobře, bojovali, i když někteří hráči už toho měli dost a prosili o střídání. Výborně hrála druhá lajna, kompletní a ještě posílená Maxem, který byl 17. na soupisce ( trenér soupeře pan Kamitz  s tím gentlemansky  souhlasil).

Závěrečný zápas jenom podtrhl zdařilé soustředění.

trenér Richard Lapka

Branky : Vondrášek, Marcinčík

Sestava : Zach , Smutný - Herel, Vácha, Dvořák, Bazal - Procházka, Bergmann,Rys,Záruba, Čáp, Marcinčík, Rudolf, Lapka, Chocholouš,

Vondrášek, Vágner