U Bohemians – Admira U19 11.11.2018

publikováno 03.03.2019

CU Bohemians – Admira U19 4:2 (1:0)

Naše branky: Trnka 2.

Při hodnocení dnešního zápasu mi nejdéle trvalo najít výstižný komentář, kde zmíním spokojenost s výkonem a ztracené body, aniž bych se zaštiťoval nevyzpytatelným štěstím a nepřízní osudu.

Budu tedy věcný. Tentokrát jsme vstoupili do zápasu koncentrovaně a taktiku jsme dodržovali předpisově. Šancí bylo stejně na obou stranách, ale opticky měl soupeř navrch. My jsme zlobili z protiútoků, které jsme střídavě vedli po obou křídlech. Chyběl však větší důraz. Branku jsme obdrželi z penalty. Termín "došel si pro penaltu" je nepřesný, soupeř si pro ni doletěl. V polovině jsme tedy prohrávali, nicméně nebyl důvod k pesimizmu. Jenže po úvodním mírném tlaku chlapců z Admiry soupeř z nevinné křídelní akce zvýšil na dvojbrankové vedení. Což nevypadalo dobře. Jenže... Nejen na lavičce a v hledišti, také naši borci na hřišti cítili, že rezignace nepadá v úvahu. Trnka po krásné individuální akci snížil a začínalo se nanovo. Opět jsme soupeře zmáčkli a ten viditelně kondičně přestával stačit. Obraz hry se změnil a na brejky začali hrát Vršovičtí. A tentokrát jsme jim pomohli bohužel my. Po přetaženém centru a nedorozumění brankáře a dvou obránců se nejlépe zorientoval útočník klokanů a opět zvýšil rozdíl na dvě branky. Jenže o tři minuty později se po mnoha závarech před soupeřovou bránou krásně zmocnil odraženého míče v euforii hrající Trnka a levou nohou skvěle trefil. A děly se věci. Soupeř panikařil a přestal běhat, v soubojích jsme dominovali a po několika krásných akcích se soupeřův obránce evidentně dotkl v trestném území míče rukou. Rozhodčí, po dlouhém váhání, penaltu odpískal. Pět minut do konce. Trnka si vzal míč a...bohužel...brankář soupeře vystihl stranu a slabou ránu vyrazil. Po několika vteřinách nás soupeř dorazil po nedorozumění ve velmi otevřené obraně. Prohráli jsme po dobrém výkonu, a přestože jsme hráli s druhým týmem tabulky, dnes jsme body skutečně ztratili.

Čeká nás poslední zápas podzimu. Vezměme si z dnešního zápasu všechnu tu energii a zaujetí a přetavme vše v důležité body s Náchodem!

Pavel Gregor, trenér

Výsledky a tabulka: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12875