MU FK Náchod : FK Admira Praha 0:1 (1:1), pk 4:3

publikováno 09.11.2017

Sestava: Záhora, Egrt, Heřman, Čížek, Zbořil D., Skalický, Rudolf, Bartoň, Trnka (83. Kotek), Záruba (52. Liška, 79. Zbořil P.), Heinzel

Góly: 40. minuta Zbořil D.

Pokutové kopy: Skalický, Heinzel, Zbořil D.

ŽK: 16. minuta Heřman, 20. minuta Záruba, 54. minuta Čížek, 65. minuta Trnka, 67. minuta Liška

Zápas v Náchodě byl pro nás od první do poslední minuty velmi nepříjemným zážitkem, neboť s takto jednostranně řízeným zápasem ve prospěch domácích jsme se nikdo v životě nesetkali. Od úvodního hvizdu nás rozhodčí nenechali hrát, jakmile jsme byli na půlce soupeře, byl nám v každé situaci pískán ofsajd, fauly byly pískány jen našim hráčům, naše jednoznačné auty pískány pro soupeře, nesmyslné udělování žlutých karet pouze na naší straně. V 16. minutě hlavní sudí vyloučil na deset minut našeho stopera Heřmana a za 4 minuty na to, nás poslal do devíti po udělení druhé žluté karty pro Zárubu.

Ve 24. minutě nám pro údajný ofsajd neuznali regulérní gól hlavou stopera Čížka. Je proto až s podivem, že jsme se ve 40. minutě dostali k zahrávání rohového kopu, z nějž po nacvičeném signálu otevřel krásnou střelou skóre Dominik Zbořil.

Protože jsme vedli, druhý poločas se odehrával ještě v horším duchu a rozhodčí dělali vše pro to, aby body zůstaly v Náchodě. V 59. minutě na nás byla odpískána vymyšlená penalta po údajném faulu obránce Egrta. Vzhledem k tomu, že ji náš brankář Záhora chytil, nechali ji sudí opakovat pro údajné vyběhnutí našeho brankáře z brankové čáry. Na druhý pokus jim to již vyšlo a domácí za evidentní pomoci rozhodčích vyrovnali. Následovala další nesmyslná vyloučení po žlutých kartách a opětovné poslání našeho týmu do devíti hráčů. Hlavní rozhodčí dokonce přestal dodržovat pravidlo vyloučení hráče po ŽK na 10 minut a pouštěl nám hráče zpět do hry po vyloučení až po 13. minutách.

Celý realizační tým je na naše borce pyšný za disciplínu s jakou zápas zvládli, protože v Náchodě nebylo možné díky evidentnímu až trapnému ovlivňování utkání, vyhrát. Byl to marný boj s větrnými mlýny. Doufejme proto, že v případě těchto všech tří arbitrů Pavla Fišera, Petra Buchty a Michala Šedivého zafungují mlýny boží…….

Trenéři Jíra, Dixová, Šimůnek