Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání 2016 - 2017 - 2018 - 2019

MU FK Admira Praha : FC Hradec Králové B 1:6 (1:3)

publikováno 22.10.2017 (aktualizováno 06.11.2017)

Sestava: Bater, Kareš, Rohla, Čížek (64. Skalický), Zbořil D., Cejnar, Rudolf, Bartoň, Liška (79. Zbořil P.), Trnka, Heinzel (55. Záruba)

Góly: Rohla (42. minuta)

ŽK: Neumann – Hradec (77.minuta)

Hradec byl pro nás těžký soupeř, který ukazoval svou kvalitu od první minuty. My jsme vstoupili do utkání zbytečně zakřiknutě a hned v 10. minutě jsme inkasovali první branku po laciné chybě v rozehrávce brankáře Batera. Ve 20. minutě zahrával Bartoň standardní situaci, kdy se míč dostal k Trnkovi, ale ten zcela odkrytou bránu netrefil. O 10 minut později si zaběhl za obránce soupeře Kareš, kde ho krásnou přihrávkou našel Rohla, ale Karešova chytře mířená střela skončila pouze na tyči.

A tak přišel na řadu opět soupeř, kdy po naší nedůrazné obraně na levé straně se prosadil hostující hráč, který našel na malém vápně zcela nepokrytého spoluhráče a ten bez problémů skóroval hlavou podruhé. O čtyři minuty později jsme už prohrávali 0:3, ale zbraně jsme nesložili a po rohovém kopu se prosadil hlavou Rohla, který korigoval poločasový výsledek na 1:3.

Bohužel vstup do druhé půle se nám vůbec nevydařil a od 48. minuty jsme již prohrávali 1:4 opět po chybě zadních řad. Definitivně do kolen nás dostal pátý gól po chybě brankáře, který zaspal na brankové čáře a nevyběhl včas proti hráči soupeře. My jsme si v druhém dějství vytvořili pouze jednu vyloženou příležitost, kdy šel Trnka sám na brankáře, ale ten ho vychytal. Dvě minuty před koncem zápasu pečetil Hradec hořkou porážku na konečných 1:6.