Úvod » Trenér a vedoucí týmu informuje

MU FK Čáslav : FK Admira Praha 1:0 (0:0)

publikováno 04.10.2017 (aktualizováno 10.10.2017)

Sestava: Bater, Egrt, Rohla, Čížek, Zbořil D., Skalický, Rudolf, Bartoň, Liška (68. Záruba), Trnka, Heinzel (75. Krejčí)

ŽK: 81. minuta Čížek

V Čáslavi jsme předvedli velmi málo, a tak jsme nemohli pomýšlet na bodový zisk. Přestože jsme byli lepším týmem v držení míče a soupeře jsme přestříleli, nebyli jsme schopni prosadit se gólově.

Přitom do zápasu jsme nevstoupili vůbec špatně a hned v první minutě mohl skórovat po centru Trnky na zadní tyči Liška, bohužel nebyl včas tam, kde být měl, a tak míč pouze prolétl vápnem. O minutu později to zkoušel sám Trnka střelou z dálky, ale ideálně mu nesedla a jeho pokus skončil vysoko nad soupeřovou bránou. V 18. minutě vypustil ze své kopačky dalekonosný krásný projektyl Matěj Heinzel, ale brankář hostí jej stačil vyrazit a následná hlavička Bartoně mířila mimo tři tyče.

Ve 25. minutě podklouzli postupně tři naši hráči, čímž se Čáslav dostala do rychlého brejku a vše musel zachraňovat až brankář Bater svým vynikajícím reflexivním zákrokem. Těsně před poločasovým hvizdem měl na své levačce gól Bartoň, který „pálil z voleje“ uvnitř pokutového území, ale branka domácího brankáře pro nás zůstala i tentokrát zakletá.

Ve druhém poločase měl dvě gólové příležitosti Liška, ale v obou případech v koncovce selhal. Ani střídající Záruba nás svými třemi šancemi nespasil. Klíčový moment nastal v 81. minutě, kdy se po zbytečném faulu na polovině hřiště nechal vyloučit stoper Čížek a soupeř svou přesilovku využil hned z následného rohového kopu, kdy jsme nedobrali míč v malém vápně a soupeř propálil vše, co mu stálo v cestě.

Přestože náš výkon nebyl již podruhé stoprocentní, věříme, že do příštích zápasů se tým semkne a dostane se opět na vítěznou vlnu.