MU SK Kladno : FK Admira Praha 1:1 (1:1), (2:4 p)

publikováno 29.05.2017

Branky: 1x Jung (35. minuta)

Penalty: Skalický, Procházka, Votlučka, Kotek

Sestava: Štefan, Kareš, Heřman (66. Šír), Votlučka, Krejčí, Skalický, Rudolf, Jung (50. Zbořil P.) , Liška (41. Procházka), Trnka, Marcinčik (62. Kotek)

Zápas na Kladně jsme nezvládli zcela podle svých představ a soupeři jsme zbytečně darovali bod, který nás může v konečném součtu mrzet. Je však potřeba přihlédnout k tomu, že na našem výkonu se podepsaly šrámy z celé sezony a zdravotní indispozice některých klíčových hráčů. Ani vysoké letní teploty nenahrávaly fyzicky náročnému způsobu hry, který jsme se snažili praktikovat v průběhu celé sezony.

Na první naši vážnější šanci jsme si museli počkat do 9. minuty, útočník Trnka však mířil nad bránu soupeře. O tři minuty později si Jung dobře nezpracoval centr od Lišky a z dobře vyhlížející situace nebylo nic. V 16. minutě poprvé zahrozil soupeř, naštěstí nepokrytý hráč z těsné blízkosti naší brány mířil těsně vedle tyče. Z následující naší akce jsme vybojovali rohový kop, po jehož zahrání mířil opět nad bránu kladenských tentokrát Votlučka a o několik málo minut později ho napodobil Jung.

Deset minut před koncem prvního poločasu soupeř trestal nedůraz v našem vápně a ujal se první střelou na naši bránu vedení. Naštěstí jsme dokázali do poločasu vyrovnat po individuálním uvolnění Marcinčika, který našel v pokutovém území Junga a ten se svou pohotovou střelou již nemýlil.

Během prvních minut druhé půle zahrával Marcinčik standardní situaci a dobře nabíhající Votlučka jen těsně minul míč těsně před kladenskou bránou. Do konce zápasu jsme si ještě vytvořili několik slibných střeleckých příležitostí, ale ve všech případech mířili naši hráči nad soupeřovu bránu. V úplném závěru utkání jsme si vytvořili tlak, ale bohužel jsme jej nedokázali přetavit v rozhodující gól.