Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání 2016 - 2017 - 2018 - 2019

MU FK Admira Praha : FK Ústí nad Labem 3:1 (2:0)

publikováno 25.05.2017

Branky: 1x Skalický (22. minuta), 1x Rudolf (36. minuta), 1x Procházka (54. minuta)

ŽK: Skalický (42. minuta)

Sestava: Štefan, Kareš (60. Kotek), Heřman, Votlučka, Krejčí, Skalický, Rudolf, Jung (57. Zbořil P.) , Liška (41. Procházka) , Trnka (68. Šír), Marcinčik (66. Kwrbou)

Poučeni z předešlého zápasu s Vyšehradem, kde jsme zejména ve druhém poločase nepodali stoprocentní výkon, jsme nastoupili proti prvnímu Ústí a již podruhé jsme dokázali, že na tohoto soupeře umíme zahrát. Koncentrovaným a disciplinovaným přístupem si naši hráči vytvořili tlak od prvních minut a s ním postupně přicházely i šance. V 9. minutě ještě chyběl Skalického hlavičce z malého vápna po rohovém kopu větší důraz a přesnost, ale ve 22. minutě si již spravil chuť, když po výborně zahrané standardní situaci Marcinčikem se k němu míč odrazil od tyče a svou pohotovou střelou rozvlnil síť soupeře.

I nadále jsme měli více ze hry, ale ve 35. minutě nám zatrnulo, když chybovali naši zadáci. Naštěstí individuální průnik hostujícího hráče vychytal náš brankář Štefan, který nás v tomto utkání podržel ještě několikrát. Hned z následující naší akce se ve vápně soupeře nejlépe zorientoval kapitán Rudolf a vleže zvyšoval na 2:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že budeme kontrolovat hru a ještě přidáme nějaké branky. To se nám také povedlo v 54. minutě po přihrávce Rudolfa, kdy nás definitivně uklidnil třetím gólem Procházka. Soupeř sice v 67. minutě po rohovém kopu snížil, ale víc jsme mu nedovolili a zaslouženě jsme se radovali ze tříbodového zisku.