Úvod » Mistrovská utkání 2016 - 2017 - 2018 - 2019

MU FK Admira Praha : FC Slavoj Vyšehrad 1:2 (1:1)

publikováno 21.05.2017

Branky: 1x Marcinčik (12. minuta)

ŽK: Kwrbou (69. minuta)

Sestava: Štefan, Kareš (70. Kotek), Heřman, Votlučka, Krejčí, Rudolf, Procházka (56. Zbořil P.), Jung , Liška (59. Kwrbou) , Trnka, Marcinčik (75. Šír)

Každá vítězná série jednou skončí a po sedmi vítězstvích v řadě jsme okusili, jak chutná hořkost porážky.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned od prvních minut jsme zamkli soupeře na jeho vlastní polovině. První naši gólovou šanci si vytvořil v 7. minutě Jung, který si prvním dotekem zpracoval míč ve vápně a druhým vystřelil těsně vedle levého horního růžku soupeřovi brány. Ani standardní situace zahrávaná o 7 minut později Marcinčikem neskončila v síti, brankář hostí ji vytěsnil nad břevno.

Když jsme nedokázali vytěžit nic ani ze závaru před vyšehradskou brankou po rohovém kopu, přišel na řadu soupeř. Po ztrátě míče ve středu pole, soupeř trestal vyrovnávacím gólem z první střely na naši bránu ve 24. minutě. O osm minut později mohl jít soupeř do vedení opět po naší zbytečné ztrátě míče, ale naštěstí nás podržel brankář Štefan, který vychytal samostatný únik hostujícího hráče. Poměr střel i držení míče vycházelo jednoznačně v náš prospěch, proto byl pro nás poločasový výsledek 1:1 zklamáním.

Druhou půli jsme nezačali vůbec dobře, a už ve 4. minutě jsme darovali chybnou rozehrávkou za hranicí naší šestnáctky soupeři druhý gól. Sami jsme si vytvořili jen 2 šance, které jsme měli vyřešit lépe, nejprve Liška ve slibné šanci nepřehodil vyběhnuvšího brankáře hostí a ke konci utkání Krejčí v pokutovém území Vyšehradu místo střely zbytečně hledal lépe postaveného hráče. Protože se nám nedařilo dobře zahrávat standardní situace a protože nám ve druhém poločase chybělo nasazení a herní převaha z půle první, vyšli jsme ve vyrovnaném utkání bodově naprázdno.