Úvod » Trenér a vedoucí týmu informuje

MU FK Admira Praha : FK Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

publikováno 09.04.2017

Branky: 1x Marcinčik

Sestava: Záhora, Kareš (72. Rutta), Heřman, Votlučka, Kotek, Skalický, Rudolf, Jung (66. Procházka), Švarc (60. Liška), Trnka, Marcinčik (75. Kwrbou)

Zápas s Viktorií Žižkov jsme chtěli vyhrát a na naší hře to bylo znát od první minuty, kdy jsme soupeře dostali pod tlak, ze kterého se v průběhu první půle nedokázal vymanit.

Bohužel se nám do konce poločasu nepodařilo proměnit brankové příležitosti, které si postupně vytvořili Jung s Trnkou a Skalický hlavou do odkryté branky. A když ve 34. minutě neproměnil penaltu po faulu na Junga Marcinčik, šli jsme do kabin za bezbrankového stavu.

Po přestávce soupeř hru vyrovnal, ale žádnou gólovou situaci si připravit nedokázal. V 61. minutě rozehrával standardní situaci Marcinčik a prudkou přízemní střelou k tyči propálil vše, co mu stálo v cestě a gólovou trefou tak odčinil své penaltové zaváhání z prvního poločasu. Po vstřelené brance jsme opět na hřišti dominovali a dál soupeře přehrávali. Když v závěru Procházka střílel po závaru před soupeřovou brankou z hranice šestnáctky těsně nad prázdnou svatyni, museli jsme se spokojit pouze s jednobrankovým, ale velmi cenným a zaslouženým vítězstvím. Smekáme před předvedenou hrou našich borců, která výrazně uspokojila i diváky v ochozech. Slovy chvály a uznání pro náš tým nešetřil po zápase ani trenér hostujícího týmu. Hoši, děkujem!

Trenérský tým Jíra, Dixová, Brůžek