Úvod » Mistrovská utkání 2016 - 2017 - 2018 - 2019

MU FK Amira Praha : SK Benešov 4:1( 1:1 )

publikováno 13.11.2016

Branky: 2x Jung a 2x Trnka

Sestava: Záhora, Kareš( 67 Kotek), Heřman, Krejčí, Zbořil D.( 75 Šír), Votlučka, Rudolf( 71 Zbořil P.), Procházka( 56 Trnka), Švarc( 41 Liška), Jung, Marcinčik( 74 Venhoda)

Poslední MU podzimu nás čekal tým Benešova a musím přiznat, že tak těžký zápas jsem nečekal. Benšov přijel perfektně připravený a hráči soupeře hráli velmi agresivně. Nikoliv však zákeřně. Vyhrávali spoustu soubojů a rychle přepínali na hřišti. Hra měla proto velmi vysoké tempo. Ve 29 min. jsme opět nedobrali odražený míč před naším vápnem a hosté šli střelou z dálky do vedení. Naše reakce však byla fantastická. Kluci ve 31 min. sehráli rychlou kombinační akci, na jejímž konci našel přesnou přihrávkou ve vápně Švarc útočníka Junga a ten propálil hostujícího brankáře. Poločas tak skončil 1:1.
Úvod 2. poločasu nám vyšel skvěle, neboť střelu útočníka Lišky dorazil do branky soupeře pohotovou dorážkou Jung. Tempo zápasu bylo dál na vysoké úrovni. Přesto jsme v 64 min. znovu udeřili my a po akci dua Marcinčik- Trnka jsme šli do dvougólového trháku. V 77 min. pak potvrdil povedené střídání útočník Trnka, který proměnil své sólo na brankáře.
Moc mě těší jakým způsobem se kluci prezentovali v posledním MU podzimu a potvrdili, že dokáží na hřišti bojovat jeden za druhého. Poslední podzimní utkání kromě výpadku na Vyšehradě kluci ukázali, že mají na to se zlepšovat a zjistili, že se jim vrací jejich tréninková píle a dobrá morálka v mužstvu.
Chtěl bych jim za celý realizační tým za celý podzim moc poděkovat a kluci jsme na vás všichni pyšní!
Stejně tak děkuji za celý podzim svému úžasnému realizáku: Monice Dixové- trenérce, Láďovi Brůžkovi- trenérovi, Jindrovi Doudovi- masérovi, Monice Sládkové a Viktorovi Marcinčikovi - vedoucím týmu.