Úvod » Mistrovská utkání 2016 - 2017 - 2018 - 2019

20 Marcinčik
              42 Liška
              46 Rudolf

Sestava: Záhora, Kareš( 69 Kotek), Heřman, Krejčí, Zbořil D.( 69 Šír), Votlučka, Zbořil P.( 50 Jung), Rudolf, Liška( 58 Švarc), Trnka( 66 Kwrbou), Marcinčik( 74 Venhoda)

Páteční zápas s Kladnem na umělce měl být zápasem, ve kterém jsme měli odčinit předchozí porážku na Vyšehradě. Bohužel jsme již ve 3 min. inkasovali  díky vlastní brance Lišky po rohovém kopu soupeře. Kluci tentokrát zareagovali výborně a začali hrát s enormním nasazením . Ve 20 min. zahrál výborně standardku Marcinčik, jehož centr  jeden z hráčů Kladna prodloužil za sebe do branky. Na vlastňáky to tedy bylo 1:1. O minutu poté jsme zahrávali volný přímý kop a technickou střelou se prosadil znovu Marcinčik.
Do 2. poločasu jsme tedy šli s jednogólovým vedením a těší mě, že jsme znovu pokračovali v kvalitní ofenzivní fotbalové podívané. Hned ve 42 min. předvedl krásnou individuální akci útočník Liška a vedli jsme již o 2 branky. O 4 min. později jsme sehráli nádhernou kombinační akci zakončenou střelou záložníka Rudolfa.
Dnešní vítězství bylo zasloužené a kluci dnes ukázali daleko větší zaujetí, než v předešlém zápase. Přesto doufám, že se kluci poučí a budou dál tvrdě pracovat,aby nás na půdě vedoucího týmu tabulky v Ústí nad Labem nečekal výprask, který jsme absolvovali na Vyšehradě.