Úvod » Mistrovská utkání 2016 - 2017 - 2018 - 2019

Branky: 44 Marcinčik
              65 Skalický
              82 Jung

Sestava: Štefan, Kareš, Heřman, Krejčí( 41 Votlučka), Zbořil D., Rudolf, Zbořil P.( 67 Procházka), Jung, Liška( 41 Trnka), Kwrbou( 52 Skalický), Marcinčik

Sobotní domácí zápas proti Písku měl od začátku tempo a kluci začali velkým náporem. Předvedli jsme několik krásných rychlých kombinačních akcí, ale bohužel jsme opět nebyli ve vápně soupeře dostatečně přesní či důrazní. Dokonce jsme orazítkovali i tyče hostující branky. V 27 min. jsme nepohlídali odražený míč po RK Písku a prohrávali jsme prakticky z první střely na naší branku 0:1. Za min. poté obešel hostující útočník našeho stopera a stav byl již 0:2. Přestože jsme byli lepším týmem, tak jsme šli do kabin s dvougólovým mankem.
O poločasové přestávce se nám podařilo kluky znovu pořádně nabudit do 2.poločasu a výsledkem byla již ve 44 min. naše kontaktní branka zásluhou křídelního útočníka Marcinčíka, který z úhlu propálil se štěstím hostujícího brankáře. Kluci dál diktovali tempo hry a postupně náš tlak na soupeře sílil.
Výsledkem byla v 65 min. naše vyrovnávací branka zásluhou důrazného záložníka Skalického. Kluci vycítili velkou šanci k obratu v zápase a dál se tlačili dopředu i za cenu neustále hrozícího brejku hostujícího mužstva. Závěr jsme měli fantastický, neboť jsme dokázali v poslední minutě zápas rozhodnout díky chytrému lobu Junga, který přehodil hostujícího hráče na brankové čáře.
Kluci dnes předvedli výkon, který měl  kvalitu a přesvědčili se, že vše je o jejich přístupu k tréninku a vůle v zápase. V týdnu pracovali velmi tvrdě a dnes se jim to vrátilo v podobě nádherného vítězství. Nicméně musíme stát nohama pevně na zemi a dál s pokorou vyhlížet další těžký zápas na Vyšehradě, kde to nebude vůbec jednoduché.