publikováno 02.10.2016 (aktualizováno 13.11.2016)

Branky: 23 Trnka
             73 Marcinčik PK

Sestava: Záhora( 53 Štefan), Kareš, Heřman, Krejčí, Šír( 41 Zbořil), Rudolf(72 Procházka), Zbořil P., Jung, Liška, Trnka( 61 Kwrbou), Marcinčik

Sobotní domácí zápas proti fyzicky silnému soupeři jsme nezačali dobře. Hned v 15 min. jsme z našeho autu ztratili míč a soupeř se dostal po rychlém brejku do vedení. Prohrávali jsme osobní souboje a neměli odražené míče. Přesto jsme dokázali po výborně zahrané standardní situaci Marcinčikem dohrát situaci ve vápně soupeře zásluhou Trnky do gólu a srovnali jsme na 1:1. Dokázali jsme si vypracovat některé zajímavé příležitosti ke skórování po křídelních akcích, ale bohužel jsme je nedotáhli ke skórování. Především šance Lišky po centru od Marcinčika volala po gólu.
Do 2. poločasu se tak vstoupilo za stavu 1:1. V 61 min. se nechal předskočit před vápnem Trnka, čehož využil obránce soupeře a zacentroval do našeho pokutového území, kde jsme nedůsledně neobsadili hráče soupeře, který se tak znovu dostal do vedení. Naší hře hodně pomohl příchod útočníka Kwrboua, který hýřil pohybem a aktivitou. V 73 min. pak byl právě Kwrbou stažen ve vápně soupeře na zem a kopali jsme penaltu. Tu proměnil útočník Marcinčik a zavelel tak k našemu náporu. V závěrečných minutách jsme dostali Čáslav pod tlak, který jsme však nepřetavili v rozhodující branku, a tak skončil zápas zaslouženou remízou. Mrzí mě, že jsme herně nenavázali na naše dvě povedená utkání v týdnu, přesto si vážím toho, že ikdyž jsme v zápase 2x prohrávali, tak se kluci vždycky dokázali dostat do zápasu a nakonec jsme byli i blízko vítězství. Na penalty měla více štěstí hostující Čáslav, která je vyhrála v poměru 3:1.
V tomto týdnu jsme tedy neprohráli, což nás určitě může těšit do dalších zápasu, přesto věřím, že se naše hra bude ještě zlepšovat.