Úvod » Mistrovská utkání 2016 - 2017 - 2018 - 2019

MU - U 17 Admira Praha - FC Olympia Hradec Králové 3:2 na PK

publikováno 05.09.2016

Branky: 2 min. Marcinčik, 8 min. Trnka

Sestava: Záhora( 28 ČK)- Kareš, Kotek, Heřman, Zbořil D., Procházka( 64 Liška), Rudolf, Jung( 58 Zbořil P.), Švarc( 28 Štefan), Trnka( 72 Kukol), Marcinčik( 77 Šír)

Do sobotního utkání jsme vstoupili skvěle, neboť jsme již od 2 min. zásluhou nádherné individuální akce  Marcinčika vedli 1:0. Bohužel za 2 min. jsme chybovali ve vápně a hosté srovnali. V 8 min. jsme však šli opět do vedení, kdy se ve vápně soupeře dobře zorientoval Trnka a vedli jsme 2:1.

V 17 min. však chyboval brankář Záhora a soupeř střelou z dálky srovnal na 2:2. V 28 min. zastavil náš brankář Záhora útočníka soupeře nedovoleným způsobem mimo vápno a po červené kartě jsme museli hrát o jednoho hráče v poli méně. Divoký první poločas i přes naše další velké šance skončil remízou.

Do 2. poločasu jsme šli s cílem bojovat i za našeho vyloučeného brankáře a pokusit se i přesto zápas vyhrát. Dokázali jsme si i 10 hráčích vypracovat další zajímavé příležitosti, které jsme bohužel neproměnili. Když už jsme v závěru zápasu po krásné akci vstřelili rozhodující branku zásluhou Trnky, tak nás o radost bohužel připravilo ofsajdové postavení našeho útočníka. I soupeř měl nebezpečné situace v našem vápně, ale dobře nás podržel brankář Štefan.

Po remíze následovaly penalty, které jsme zvládli vítězně 4:1 a kluci se tak mohli radovat ze svého prvního vítězství. Penalty proměnili Zbořil D., Rudolf, Zbořil P. a Kotek.

Mrzí mě vyloučení brankáře Záhory, ale na druhou stranu mě moc potěšil náš herní projev a bojovnost hráčů v poli, ikdyž jsme hráli spoustu času v 10.

Klukům gratuluji k jejich první výhře, ikdyž na penalty a doufám, že si brzy připíšeme vítězství v normální hrací době.