Úvod » Mistrovská utkání 2016 - 2017 - 2018 - 2019

27.8.2016 - U 17 Admira - Táborsko 1:4( 0:2)

publikováno 28.08.2016 (aktualizováno 05.09.2016)

Sestava: Štefan- Kotek( 54 Kareš), Heřman, Votlučka( 76 Liška), Zbořil D., Procházka( 54 Skalický), Rudolf, Marcinčik( 70 Kukol), Jung( 60 Šír), Trnka, Švarc

Branka: 53 Trnka

Do zápasu jsme vstoupili s cílem hrát daleko zodpovědněji, než v minulém zápase v Mostě a klukům se to dařilo. Naše hra měla kvalitu a kluci se snažili plnit to, na čem jsme v týdnu pracovali. Byli jsme ve finální fázi nebezpečnější než hosté z Táborska, ale bohužel jsme naše velké šance v 1. poločase nevyužili. Ve 29 min. a ve 40 min. jsme naopak inkasovali my a hosté vedli v poločase 2:0.
Do 2. poločasu jsme vstoupili s cílem hrát ještě více odvážněji směrem dopředu, ale bohužel nás srazila do kolen naše velká individuální chyba ve 49 min., čímž jsme soupeře sami definitivně uklidnili a naopak to pro nás byla velká rána, která se na naší hře projevila. V 53 min. však dobře zapresoval útočník Švarc a předložil míč Trnkovi, který svou šanci proměnil.
Poté jsme zkusili poslat do hry vysokého Kukola na hrot a vsadit vše na útok. Bohužel naše hra neměla kvalitu a bylo vidět, že nám chybí klid a přesnost v kombinacích. V 74 min. pak hosté podnikli do naší otevřené obrany rychlý brejk a čtvrtou brankou zápas definitivně rozhodli.
S klukama nás čeká společně hodně práce, ale náš výkon zejména v 1. poločase byl rozhodně na slušné úrovni, bohužel byl soupeř efektivnější.
Je potřeba, aby se kluci rychle zadaptovali na tuto soutěž a naučili se koncentrovat lépe v defenzivní činnosti, ale i to, že každá zahozená šance nás může stát v konečném důsledku dobrý výsledek v zápase.
Stejně tak mentální odolnost hráčů při nepříznivém výsledku je věc, na které budeme kromě fotbalovosti muset hodně pracovat.