Úvod » Mistrovská utkání 2016 - 2017 - 2018 - 2019

Most U 17 - Admira U 17 5:1( 5:0)

publikováno 19.08.2016 (aktualizováno 13.11.2016)

Sestava: Mižišin- Kotek( 68 Kareš), Heřman(73 Kukol), Votlučka, Zbořil D., Procházka( 63 Šír), Zbořil P., Marcinčik( 41 Rudolf), Liška( 36 Jung), Trnka, Švarc

Branka: 69 Trnka

Dne 21.8.2016 hrajeme 1 MU soutěže Česká liga mladšího dorostu skupiny B v Mostě a zápas se nám bohužel po slušných výsledcích v letní přípravě vůbec nepovedl. Lépe řečeno, zejména 1. poločas byl z naší strany velmi špatný. Již po 12 minutách jsme prohrávali 0:2 a nutno říct, že to s klukama pořádně zacloumalo. Postupně se naše hra trošku zlepšovala, ale bohužel jsme stříleli spíše z dálky a nepřesně. Ve 30 min. a 32 min. jsme znovu 2x inkasovali a naše veškerá snaha dostala tvrdý úder. V závěru 1.poločasu jsme inkasovali popáté a náš hrůzostrašný 1.poločas skončil debaklem.
V poločasové přestávce jsme se snažili kluky nabádat ke změně myšlení na hřišti, dodržování jiných principů hry a učité výtky i povzbuzení vedly ke zlepšení naší hry. 2. poločas jsme již byli důstojným soupeřem domácího Mostu, což také vyústilo v 69 min. v korekci skóre zápasu, kdy se po přihrávce od záložníka Rudolfa trefil útočník Trnka. Přežili jsme i některé šance domácích a díky tomu jsme 2. poločas vyhráli 1:0.
Doufám, že pro kluky bude 1. poločas obrovským poučením do dalšího mistrovského zápasu, a že se nám podaří výkonem spíše navázat na povedenější poločas druhý. Vše je o tréninkovém procesu, do kterého musí kluci dávat veškeré úsilí. Věřím, ze se budeme postupně zlepšovat. Rodí se tu nový tým a klukům věříme ve zlepšení.
M.Jíra

Důležité !!!!!!

Ve středu 24.8.2016  je akce na Admiře firmy Nike, jde hlavne o možnost vyzkoušet a ev.koupit kopačky za dobrou cenu od této firmy.Akce by měla běžetet pro dorost a žaky,ev.i přípravky na UMT Admiry od 13:00-17:00jhod

Sraz:   6:45  - odjezd Autobusu 7:00 od FK Admira Na Pecích

Výkop 10:00 hod na hřišti TCM Souš - tráva - ulice Zdeňka Fibicha 282